KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16165090
nr 1616 5090
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kvinna, ej signerad. Blandteknik, bildmått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 36x29 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:25:28
29/4 19:19:23